„Tygodnik Do Rzeczy” to tytuł kierowany przez Pawła Lisickiego. Wydawcą tygodnika jest spółka Orle Pióro sp. z o.o., której inwestorem strategicznym jest PMPG S.A. „Do Rzeczy” jest pismem konserwatywno-liberalnym, które ma być wyrazistym głosem w debacie publicznej. Na łamach „Do Rzeczy” piszą m.in.: Paweł Lisicki, Rafał Ziemkiewicz, Piotr Semka, Piotr Gabryel, Piotr Gociek. Średnie rozpowszechnienie „Tygodnika Do Rzeczy” w 2022 r. wynosiło 29 515 egz. co stanowiło wzrost średniego rozpowszechniania płatnego w stosunku do 2021 roku o 3,6%. W stosunku do grudnia 2021 roku na koniec grudnia 2022 roku „Do Rzeczy” odnotowało wzrost liczby subskrypcji cyfrowych (e-wydań) o 20,3%. „Tygodnik Do Rzeczy” był jedynym tytułem w grupie tygodników opinii ze wzrostem średniego miesięcznego rozpowszechniania płatnego rok do roku i jednym wśród tygodników opinii z takim wzrostem sprzedaży wersji cyfrowych (e-wydań).
Serwis informacyjny DoRzeczy.pl odwiedzało w 2022 roku miesięcznie średnio 4,19 mln użytkowników (wzrost o 41%). Serwis zanotował w 2022 roku łącznie 449,9 mln odsłon w stosunku do 384,4 mln w roku 2021. Tygodnik ma ponad 101 tys. fanów na FB oraz ponad 137 tys. obserwujących na Twitterze. DoRzeczy.pl to największy konserwatywny portal w grupie informacji i opinii w Polsce.
„Historia Do Rzeczy” – miesięcznik wydawany przez spółkę Orle Pióro sp. z o.o., wydawcę „Tygodnika do Rzeczy” kierowanego przez Pawła Lisickiego. Redaktorem naczelnym magazynu do listopada 2022 roku był Piotr Zychowicz, następnie funkcję te objął Maciej Rosalak. „Historia Do Rzeczy” przywraca historii należne jej miejsce i znaczenie w życiu społecznym. Wśród stałych felietonistów magazynu są m.in. Piotr Semka, Krzysztof Masłoń, Sławomir Cenckiewicz, Sławomir Koper, Rafał A. Ziemkiewicz. Dla magazynu piszą też historycy i publicyści z Polski i ze świata.