Grupa PMPG Polskie Media poszerza swoją działalność na rynku nieruchomości

Grupa PMPG Polskie Media poszerza swoją działalność na rynku nieruchomości

Grupa PMPG Polskie Media uruchomiła kolejny portal branżowy – Wprost Nieruchomości. Jest on poświęcony szeroko pojętemu rynkowi nieruchomości. Porusza tematy rynku mieszkaniowego, hotelarstwa, powstających i modernizowanych powierzchni biurowych oraz magazynowych. Na łamach portalu publikowane są informacje o charakterze newsowym, analizy rynku oraz opinie ekspertów rynku nieruchomości i rynków pokrewnych. Adres https.nieruchomosci.wprost.pl to jedno z niewielu miejsc, w których można znaleźć najświeższe informacje o nowych inwestycjach, transakcjach na rynku nieruchomości, a także rozwiązaniach prawnych, które mogą mieć wpływ na branżę.

„Powstanie serwisu jest odpowiedzią na potrzebę zagospodarowania niszy istniejącej w segmencie newsowym na rynku nieruchomości. Na portalu Wprost Nieruchomości przedstawiamy jednak nie tylko najświeższe informacje z szeroko pojętej branży, ale także szczegółowe analizy rynku oraz opinie ekspertów. Dzięki marce Wprost możliwe jest dotarcie nie tylko do osób z branży, ale także do stałych czytelników serwisu Wprost.pl. Naszym celem jest zbudowanie opiniotwórczego portalu branżowego, z którego informacje czerpać będą osoby znające branże, jak i nowe osoby zainteresowane inwestycjami w nieruchomości.” – mówi Marcin Haber zarządzający serwisem nieruchomosci.wprost.pl

Ponadto Grupa PMPG Polskie Media poprzez spółkę działającą pod marką Wprost Nieruchomości, w której jest inwestorem strategicznym, prowadzi sprzedaż projektów CONDO. Spółka odpowiada za komercjalizację oraz uruchomienie inwestycji złożonych z blisko 500 lokali, z przeznaczeniem na wynajem. Zespół firmy posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z największymi podmiotami operującymi w sektorze apartamentów hotelowych.

Najnowszą inwestycją jest powstający w sercu Karpacza Tremonti Ski&Bike Resort, wysokiej klasy obiekt, posiadający pełną infrastrukturę. Wszystkie obsługiwane przez Wprost Nieruchomości inwestycje można znaleźć w serwisie www.nieruchomości.wprost.pl w zakładce „Nasze projekty”.  

„Oglądalność i rosnące zasięgi mediów należących do Grupy PMPG Polskie Media potwierdzają, że sprawdza się konsekwentnie realizowana strategia budowy silnych marek mediów zasięgowych. Dywersyfikujemy formaty i kanały dostępu oraz rozbudowujemy portfolio uznanych, opiniotwórczych marek o kolejne elementy, poszerzając zasięg i wzmacniając trwałą relację z czytelnikami i użytkownikami” – mówi Michał M. Lisiecki Prezes Zarządu PMPG Polskie Media S.A.

W sumie serwis Wprost.pl ma ponad 3 mln użytkowników miesięcznie i notuje 30 mln odsłon (średnia z okresu sierpień-październik 2018 r. – dane z Google Analytics i wprost.pl).

Portal Nieruchomości: https://nieruchomosci.wprost.pl
Nasze Projekty: http://nieruchomosci-wprost.pl/Nasze-projekty 

Portal Wprost Nieruchomości można także śledzić za pomocą mediów społecznościowych:

Facebook: @wprost.realestate 

Twitter: @WprostNieruchom

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.