Orły "Wprost" Kujawsko-Pomorskie

Orły "Wprost" Kujawsko-Pomorskie

Na uroczystej gali tygodnika "Wprost" która odbyła się 16 kwietnia w hotelu Bulwar w Toruniu nagrodzono tytułem Orła "Wprost" firmy, będące liderami biznesu. Liderzy wyróżniają się najlepszymi wynikami finansowymi, zyskami, odpowiednią rentownością są nienotowani w bazach niesolidnych płatników w swoim regionie. Zestawienie to, jest opracowywane wspólnie przez redakcję tygodnika i wywiadownię gospodarczą Bisnode.

Wśród laureatów kategotii lider biznesu znalazły się firmy Mondi Świecie SA, Anwil, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA, Plastica, Veolia i wiele innych.

Spotkanie było również okazją do spotkania z Michałem Korolko Prezesem Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, który zwraca szczególna uwagę przedsiębiorcom, że promując region promują równocześnie Polskę.

Tradycyjnie podczas gali zostały wręczone nagrody specjalne dla firm z branzy rolno-spożywczej, przyznawane wspólnie przez redakcję oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Orzeł Polskiego Rolnictwa trafił do gospodarstwa Specjały Spod Strzechy, Nagroda Specjalna przypadła Józefowi Paweli oraz Stadninie Koni w Dobrzyniwie.

Orły Tygodnika „Wprost” odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Polska Smakuje. Partnerami projektu byli partner merytoryczny Bisnode. Partnerem Wawa Taxi, pomorską galę wspierał również hotel Bulwar w Toruniu. Gala odbyła się w ramach IV edycji projektu Orły tygodnika „Wprost”, które są wręczane od 2016 roku.

Orły „Wprost” nawiązują do wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w swojej codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można wysoko nieść biało-czerwoną flagę, być patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego (więcej: http://goo.gl/KvKQmA

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.