Szukasz pracy marzeń? Mamy to!

Szukasz pracy marzeń? Mamy to!

RedDeer.games spółka z portfela inwestycyjnego PMPG Polskie Media S.A., niewątpliwie jedna z najszybciej rozwijających się firm w polskim gamedevie, szuka energicznych i pomysłowych kandydatów, którzy zechcą dołączyć do zespołu przygotowującego dwie gry wideo oparte na klasyce polskiego komiksu
„Kajko i Kokosz” autorstwa Janusza Christy.

Przenikanie się świata gier i komiksów to zjawisko już powszechne. Komiksowi bohaterowie regularnie doczekują się poświęconych im gier komputerowych i na odwrót. W naszej ocenie po rodzime arcydzieło Janusza Christy powinien sięgnąć każdy miłośnik komiksów na całym świecie. Stało się to możliwe dzięki współpracy RedDeer.games z Fundacją "Kreska" gdzie bohaterowie komiksu „Kajko i Kokosz”, którzy do dziś w swej tradycyjnej formie bawią i fascynują zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców, staną się podstawą do stworzenia gier wideo, które szybko zyskają globalną popularność.

Jesteś gotowy podjąć z nami to wyzwanie?

Sprawdź szczegóły oferty TUTAJ

CV wyślij na adres: rekrutacja@RedDeer.games.com

Może szukamy właśnie Ciebie!

 

#LET THE FUN BEGIN

 

RedDeer.games

RedDeer.games (RDG) to niezależne studio deweloperskie, obecne na rynku gier zaledwieod czwartego kwartału 2018 r. Spółka jest producentem, a także wydawcą indie games własnych oraz tytułów innych producentów sprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform, w szczególności Nintendo eShop, Microsoft Store oraz STEAM, które są największymi dystrybutorami gier i aplikacji na świecie.

Łącząc kompetencje zespołu składającego się z pełnych pasji projektantów, artystów, muzyków, programistów i producentów, RDG tworzy zabawne i wciągające gry typu casual games. Od września 2019 r., spółka wydała kilka ciekawych tytułów gier m.in: dostrzeżona podczas Poznań Game Arena 2019 i wyróżniona za design gry „Cyber Protocol”. W portfolio studia znajdują się także „Nirvana Pilot Yume”, „OMG Police”, „Clumsy Rush”, „Art Sqool”, „Brawl Chess Gambit”, "Clumsy Rush X Astro Bears Spinoff” „Under Leaves” oraz „Little Mouse's Encyclopedia”, których łączna sprzedaż na platformach gamingowych wyniosła dotąd ponad 350 000 sztuk. Portfolio wszystkich zapowiedzi oraz gier wydanych RedDeer.games dostępne: TUTAJ.

Ostatnie komunikaty spółki:

 

PMPG Polskie Media S.A.

PMPG Polskie Media S.A. (GPW: PMPG) to notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka holdingowa inwestująca w sektor mediów. Do Grupy Kapitałowej należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca tygodnika „wprost.pl” oraz spółka Orle Pióro, wydawca tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”.

PMPG Polskie Media S.A. silnie angażuje się w proces przemian cyfrowych. We współpracy z międzynarodowymi partnerami Quadtalent Europe Limited (spółką zależną od Quadtalent Technology) oraz North Summit Capital GP Limited zamierza przyspieszyć transformację cyfrową Grupy Kapitałowej, jak i stworzyć innowacyjne modele biznesowe i platformy technologiczne bazujące na sztucznej inteligencji, których efektem ma być zbudowanie unikalnej i trwałej przewagi konkurencyjnej w Europie.

 

Investor Relations Team

RedDeer.games sp. z o.o.

e-mail: investor-relations@RedDeer.games.com

 

 

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.