Oświadczenie spółki RedDeer.Games

Wypowiedzenie wojny Ukrainie to scenariusz, w który nikt z nas do ostatniej chwili nie chciał wierzyć. Nasz zespół, składający się z międzynarodowej społeczności, przyłącza się do zdecydowanego potępienia nieuzasadnionej rosyjskiej agresji na niezależną i demokratyczną Ukrainę. W tych czarnych godzinach wspieramy całym sercem bohaterską postawę obywateli ukraińskich, stawiających opór niesprowokowanemu atakowi, a także tych, którzy szukają u nas schronienia.

Michał M. Lisiecki oraz Dominik Czarniga, współtwórcy studia RedDeer.Games, podjęli decyzję o przyłączeniu się do zainicjowanej przez 11 bit studios akcji #FuckTheWar #SupportUkraine. W związku z powyższym cały dochód z marcowej sprzedaży gry „Cyber Protocol”, wydanej jako pierwszej w historii naszego studia, zostanie przeznaczony na wybraną wspólnie z naszymi Fanami fundację niosącą pomoc mieszkańcom atakowanej Ukrainy.

PURCHASE THE GAME „CYBER PROTOCOL”  AND SUPPORT OUR NEIGHBORS!
КУПИТЬ ГРУ «CYBER PROTOCOL » І ДОПОМОЖІТЬ НАШИМ СУСІДАМ!
ZAKUP GRĘCYBER PROTOCOL” I WESPRZYJ NASZYCH SĄSIADÓW!
#NINTENDO #XBOX #STEAM

Jesteśmy sercem z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi, którzy musieli uciekać przed konfliktem zbrojnym na Ukrainie. Dla nich spółka RedDeer.Games przygotowała dodatkowo piętnaście miejsc pracy, szczegóły wszystkich ofert: TUTAJ.

O RedDeer.Games

RedDeer.Games (RDG) to niezależne studio deweloperskie, obecne na rynku gier od 2018 r. Spółka jest producentem, a także wydawcą indie games własnych oraz tytułów innych producentów sprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform, w szczególności Nintendo eShop, Microsoft Store oraz STEAM, które są największymi dystrybutorami gier i aplikacji na świecie.

Łącząc kompetencje zespołu składającego się z pełnych pasji projektantów, artystów, muzyków, programistów i producentów, RDG tworzy zabawne i wciągające gry niezależne. Teaser gier wydanych w okresie 2019-2021 dostępny pod tym linkiem: VIDEO. Aktualnie spółka ma w swoim portfolio blisko 100 zakontraktowanych tytułów, wszystkie zapowiedzi oraz gry wydane RedDeer.Games dostępne: TUTAJ.

Rok 2022 to dla RDG przełom - na początku roku, spółka wewnątrz własnej struktury powołała dedykowany dział, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie tokenów NFT do tytułów wydawanych przez studio. Dodatkowo, po dwóch latach działalności operacyjnej w segmencie indie, planuje rozszerzenie kompetencji w zakresie produkcji gier w AA | AA+.

 

#SOLIDARNI Z UKRAINĄ

REDDEER.GAMES INVESTOR RELATIONS TEAM

e-mail: investor-relations@reddeergames.com

IR Linkedin: LinkedIn

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.