Sebastian Gryziecki dołącza do zespołu AWR Wprost.

Sebastian Gryziecki dołącza do zespołu AWR Wprost.

W kwietniu 2022 Sebastian Gryziecki objął stanowisko Head of Social Media i będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii wydawcy w zakresie tworzenia strategii komunikacji marki „Wprost” w mediach społecznościowych.

Do głównych zadań Sebastiana Gryzieckiego jako szefa działu social serwisu Wprost.pl będzie należało tworzenie i realizacja strategii wzrostu ruchu pozyskiwanego ze źródeł social, operacyjne wsparcie redakcji oraz współtworzenie wizerunku marki „Wprost” na platformach mediów społecznościowych. Sebastian Gryziecki będzie bezpośrednio raportował do Michała Chabasa – dyrektora zarządzającego ds. transformacj i rozwoju w PMPG Polskie Media.

- Ostatnie miesiące to czas dynamicznego wzrostu serwisu Wprost.pl spowodowanego wieloma czynnikami, wśród których najistotniejsze to optymalizacja technologiczna SEO, oraz operacyjne zmiany wewnątrz redakcji. Doskonale rozumiemy, że dalszy rozwój będzie możliwy tylko, jeśli uzupełnimy obraną ścieżkę wzrostów o skuteczną strategię obecności marki „Wprost” w mediach społecznościowych, docierając z ofertą wydawniczą do użytkownika obecnego na zewnętrznych platformach. To wyzwanie wymaga szczególnych kompetencji oraz doświadczenia potwierdzonego osiąganymi wynikami w największych wydawnictwach online, dlatego zaprosiliśmy do współpracy Sebastiana – specjalistę w tej dziedzinie. Wiążemy z tym transferem ogromne nadzieje, komentuje Michał Chabas.

- Coraz większa liczba cyfrowych wydawców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest obecność w mediach społecznościowych oraz efektywne angażowanie zgromadzonych tam fanów. Dla dynamicznie rozwijającego się ‘Wprost” dobrze zaplanowana obecność na zewnętrznych platformach ma być kolejnym krokiem wzmacniającym silną pozycję. Cieszę się na czekające na mnie wyzwania i jestem przekonany, że moje doświadczenie wpłynie pozytywnie na wyniki i rozpoznawalność marki, dodajee Sebastian Gryziecki.

Sebastian Gryziecki przez ostatnie 7 lat pracował w Wirtualnej Polsce, gdzie pełnił funkcję Lidera zespołu Social Media i Multimedia w obszarach Sport, Wiadomości.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.