Nowy serwis wydawcy Wprost.pl

Nowy serwis wydawcy Wprost.pl

Wprost.pl, którego wydawcą jest Spółka AWR Wprost należąca do Grupy PMPG Polskie Media, rusza z serwisem wnętrzarskim dom.wprost.pl poświęconym projektowaniu i urządzaniu wnętrz, tarasów i ogrodów, budowie, remontom, promocji designu i architektury. Nie zabraknie także informacji o branżowych wydarzeniach, zjawiskach i trendach z całego świata. 

„Chcemy stworzyć nową jakość, coś czego w polskiej sieci jeszcze nie ma. Zamierzamy przenieść do serwisu internetowego najlepsze praktyki prasy drukowanej i połączyć je z możliwościami technicznymi Internetu. On-line daje nam nieskończone możliwości zabawy różnymi formatami np. treści wideo.” – mówią Magda Grefkowicz-Kazimierczuk i Ewa Jagalska, redaktorki nowego serwisu, które do PMPG przechodzą z zawieszonego niedawno miesięcznika Dobre Wnętrze.

Twórcy serwisu zapowiadają szersze spojrzenie na tematy związane z projektowaniem: reportaże z wnętrz, wywiady z architektami, projektantami, trendseterami, relacje z targów i wystaw, analizy i felietony. Dla reklamodawców i partnerów opracowano kompleksową ofertę zawierającą wszystkie rozwiązania dostępne w Internecie: display, wideo, formaty natywne i kampanie efektywnościowe. Nie zabraknie projektów natywnych, łączonych z kampaniami w całym serwisie wprost.pl, cyfrowym wydaniu tygodnika Wprost, eventami i projektami specjalnymi.

Uruchomienie nowego serwisu to element strategii rozwoju realizowanej od 2020r. „Wprost” to silna marka opiniotwórcza. Od 40 lat, niezmiennie cieszymy się zaufaniem Polaków. Dziś chcemy wykorzystać ogromne możliwości jakie daje nam on-line i wspierać naszych czytelników w kształtowaniu opinii, nie tylko tych politycznych, czy światopoglądowych, ale również estetycznych i użytkowych. Jestem przekonany, że serwis dom.wprost.pl jest w rękach doświadczonych ludzi. Trzymamy za nich kciuki i będziemy wspierać w efektywnym rozwoju serwisu.” – komentuje Robert Pstrokoński, Dyrektor Zarządzający.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.