„Do Rzeczy” nr 13: Uzurpatorzy z WHO Groźny dyktat Światowej Organizacji Zdrowia – pierwszego ministerstwa globalnego rządu

„Do Rzeczy” nr 13: Uzurpatorzy z WHO Groźny dyktat Światowej Organizacji Zdrowia – pierwszego ministerstwa globalnego rządu

– Odbywa się proces, który jest dobrowolnym zrzeczeniem się naszej niepodległości w kolejnych dziedzinach –przekonuje Jerzy Karwelis w tekście “Uzurpatorzy  z WHO”.

– Z ujawnionych dokumentów wynika niezbicie, że decyzje o bardzo rygorystycznych lockdownach w gospodarce, ograniczeniach w dostępie do służby zdrowia, zamknięciach szkół, noszeniu masek i wielu innych dotkliwych restrykcjach mających zgubny wpływ na życie i zdrowie stały się narzędziem cynicznej manipulacji podporządkowanej celom politycznym i wizerunkowym sprawujących władzę w Wielkiej Brytanii pisze Agnieszka Golańska-Bault w tekście “Wirus na usługach brytyjskiej władzy ”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Donald Tusk podąża drogą, którą widzieliśmy już w III RP. W procesach zjednoczeniowych nie chodziło o szczere zamiary połączenia sił dla realizacji wspólnego celu, tylko o przekonanie elektoratu, że my zrobiliśmy wszystko dla zjednoczenia, a nie wyszło przez tamtych stwierdza Rafał A. Ziemkiewicz w artykule “Manewry w bańce”.

– Głuchowski krytykował ostro Putina i putinizm w czasach, gdy jeszcze nie było to modne. „Opowieści o ojczyźnie” pełne są ironii i rozpaczy – zauważa Piotr Gociek w tekście “Imperium czy ojczyzna?”.

– Skoro Polska wysłała w tajemnicy przed obywatelami oddział policji na Ukrainę, a teraz wysyła bojowe samoloty, to czy całkowicie niewyobrażalne jest, że za miesiąc lub dwa usłyszymy, iż w planach jest wysłanie regularnych oddziałów wojskowych? –
zastanawia się Łukasz Warzecha w tekście “Rząd idzie na wojnę”.

– Liczba błędów, które Ekke Overbeek popełnił w książce „Maxima Culpa. Jan Paweł II wiedział”, jest zatrważająca. Bezpieka nie uwierzyła w informacje, które uznał za wiarygodne – alarmuje Rafał Łatka w tekście “Manipulacje manipulatora”.

– Xi Jinping pojawił się w Moskwie wkrótce po tym, jak Międzynarodowy Trybunał Karny wydał symboliczny nakaz aresztowania Władimira Putina. Sygnał dla Zachodu jest więc jasny: Pekin i Moskwa zawarły antyamerykański sojusz. Rosjanie za wsparcie Chińczyków płacą jednak wysoką cenę –
zauważa Jacek Przybylski w artykule “Smok
u wasala”.

  Ceną za ratowanie chwiejącego się na całym świecie systemu bankowego będzie jeszcze wyższa inflacja – ostrzega Jakub Wozinski w tekście “Bankowe  domino”.

W najnowszym numerze również rozmowa z Alaksandrem AZARAUEM o tym, jak białoruska opozycja szykuje się
w Polsce do obalenia Łukaszenki.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 27 marca 2023 r. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.