Krzysztof Nowicki wzmacnia Grupę PMPG S.A.

Krzysztof Nowicki wzmacnia Grupę PMPG S.A.

Do zespołu PMPG Polskie Media S.A. dołączył Krzysztof Nowicki, który objął rolę Doradcy Zarządu i Dyrektora ds. Rozwoju Produktów Mediowych. Jego główną misją będzie zidentyfikowanie strategicznych projektów rozwojowych zarówno w  obrębie istniejących produktów wydawniczych, jak i nowych domen.

Rok 2023 jest dla nas niezwykle intensywny i to nie tylko z uwagi na sytuację ekonomiczną czy geopolityczną, ale przede wszystkim ze względu na ambitne plany rozwojowe Grupy PMPG Polskie Media S.A. Aby je realizować potrzebujemy mądrych i doświadczonych Partnerów. Jestem przekonana, że wieloletnie doświadczenie Krzysztofa, jego praktyka sprzedażowa oraz znakomite zrozumienie wydawcy on-line wniosą ogromną wartość dodaną, jakiej w tym momencie potrzebujemy - komentuje Katarzyna Gintrowska, Prezes Zarządu PMPG.

Krzysztof Nowicki ma wieloletnie doświadczenie zdobyte u największych wydawców mediowych, w obszarze sprzedaży, marketingu, budowy i rozwoju produktu mediowego.

Liczę na to, że wdrożenie nowych projektów i rekomendacje kierunków rozwoju dla zasobów związanych z www.wprost.pl w istotny sposób przełożą się na rozwój Grupy PMPG Polskie Media S.A. – dodaje Krzysztof Nowicki.

Zarząd i zespół Grupy PMPG wita Krzysztofa na pokładzie i życzy wielu sukcesów!

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.