Nagrody Up!Awards przyznane przez redakcję działu Dom Wprost.pl

Nagrody Up!Awards przyznane przez redakcję działu Dom Wprost.pl


Wprost.pl jako największy serwis opiniotwórczy w Polsce nagrodził liderów branży budownictwa, nieruchomości i wnętrz. Statuetki Up!Awards wręczono właścicielom, prezesom, menagerom i autorom wyróżniających się projektów i dynamicznie rozwijających się firm.

Za nami pierwsza edycja gali nagród Up!Awards, która odbyła się wieczorem 12 grudnia 2023 r. Up!Awards to wyróżnienia skierowane do branży budownictwa, nieruchomości i wnętrz. Statuetki zostały wręczone przedstawicielom firm wyróżniających się w tych sektorach gospodarki. W skład kapituły weszli przedstawiciele działu Dom serwisu Wprost.pl. Dział Dom został uruchomiony w połowie 2022 roku i cieszy się już dużym zainteresowaniem czytelników.

Trudno o branżę, która ma tak ogromny wpływ na nasze życie codzienne. Budujecie miejsca, w których żyjemy, pracujemy czy odpoczywamy. Jesteście filarem polskiej gospodarki – powiedziała otwierając uroczystą galę Marzena Zielińska, prezes Capital Point i przewodnicząca kapituły.

Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali:

 • w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR): INPRO S.A.
 • w kategorii Zrównoważony Rozwój (ESG): Grupa PPG
 • w kategorii Zielone Inwestycje: Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
 • w kategorii Ekologia: Pekabex Development
 • w kategorii Cyfryzacja: 3D Estate
 • w kategorii Innowacyjność: 2CS sp. z o.o.
 • w kategorii Rozwój: Grupa Condo.pl
 • w kategorii Zagraniczna Inwestycja Roku: Samana Group
 • w kategorii Najlepsza Obsługa Prawna Rynku Nieruchomości: SWK Legal
 • w kategorii Komunikacja Marketingowa: Rendart
 • w kategorii Biznesowe Przedsięwzięcie Roku: Rada Polskich Przedsiębiorców Globalnych

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

O Wprost

Istniejący od 1982 roku tygodnik „Wprost” w 2020 roku z sukcesem dokonał transformacji do e-wydań, ukazujących się w każdą niedzielę. Z kolei dzięki Wprost Premium subskrybenci portalu Wprost.pl dostają dostęp do dużych form dziennikarskich: wywiadów, reportaży, analiz, magazynu weekendowego oraz rankingów – takich jak m.in. Lista 100 Najbogatszych Polaków, Lista 200 Największych Polskich Firm, Lista 50 Najbardziej Wpływowych Polaków, itd. To jedyne tego typu rankingi w polskich mediach.

Serwis Wprost.pl co miesiąc odwiedza kilkanaście milionów użytkowników. Jednocześnie, cyklicznie ukazuje się cyfrowe e-wydanie tygodnika „Wprost”. Tytuł pozostaje od lat jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w kraju. Oprócz samych tekstów, „Wprost” daje również dostęp do własnych programów wideo i podcastów. Wśród nich są: „Niedyskrecje parlamentarne”, „Mówiąc Wprost”, „Wprost przeciwnie”, „Wprost o kulturze” czy „Wprost z Ukrainy”, poruszające tematy polityczne, społeczne, kulturalne i zagraniczne.

 Pod marką Wprost rozwijane są serwisy o różnorodnej tematyce, jak Biznes, Zdrowie, Sport, Auto, Historia, Dom czy Rozrywka.

 

O PMPG Polskie Media S.A.

Spółka holdingowa notowana na głównym parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (GPW: PGM). Działa na rynku tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca serwisu wprost.pl, e-tygodnika „Wprost” i „Magazynu Wprost Premium” oraz spółka Orle Pióro, wydawca serwisu dorzeczy.pl i  tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”. Spółka aktywnie inwestuje również w nowe projekty o charakterze startupowym.

www:                           www.pmpg.pl

FB:                                https://www.facebook.com/PMPG.SA

LinkedIn:                     https://www.linkedin.com/company/point-group/

Twitter:                        https://twitter.com/PMPG_PL

Notowania GPW:         https://pl.investing.com/equities/point-group