Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? “nDay” trafia na Nintendo Switch

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? “nDay” trafia na Nintendo Switch

 

“nDay” to aplikacja, która zamienia konsolę Nintendo Switch w kalendarz osobisty. Pozwala to połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli z jednej strony planować i zapisywać zadania, a z drugiej cieszyć się dostępnymi na tę konsolę grami. Aplikacja ma sporo funkcjonalności: kalendarz możemy przeglądać dzień po dniu, a także w ujęciu, tygodniowym, miesięcznym lub rocznym. Każdy dzień można uzupełnić o swoją notatkę, więc “nDay” staje się Twoim osobistym asystentem. Dzięki niemu nie zapomnisz również o świętach okolicznościowych typu “dzień matki”. 

  • “nDay” jest kolejną aplikacją z naszej cieszącej się popularnością linii produktów, która jest dostępna na platformie Nintendo Switch. W ostatnich latach wydaliśmy m.in. “AAA Clock”, “nPaint” oraz “nOS - new Operating System”, które zostały gorąco przyjęte przez rynek. Nasze oprogramowanie uzupełnia brakujące funkcjonalności na konsolach Nintendo Switch i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować graczom nowe doświadczenia, które pozwalają im cieszyć się nie tylko grami dostępnymi na tę konsolę. - mówi Bartek Kossakowski, Chief Operating Officer w RedDeer.Games. 

Twórcy dali również możliwość personalizacji. Można zmieniać motywy graficzne, a aplikacja pokazuje czas w trybie 12- lub 24-godzinnym.  “nDay” dostępny jest na konsole Nintendo Switch od 16 stycznia 2024 roku. Zwiastun gry jest dostępny na naszym kanale YouTube

 

O RedDeer.Games sp. z o.o. (RDG) - RedDeer.Games to spółka portfelowa PMPG Polskie Media S.A. i jednocześnie niezależny producent, i wydawca gier wideo na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform, w szczególności Nintendo eShop, Microsoft Store oraz STEAM, PlayStation Store i App Store Studio wydało już ponad 100 tytułów, a gry studia regularnie pojawiają się w TOP10 rankingów sprzedaży na platformach. Po niespełna dwóch i pół roku spółka zadebiutowała wśród czołówki polskich producentów gier w rankingu miesięcznika „Forbes”, a w  rankingu „TOP 50 producentów gier w Polsce 2023” znalazła się na 34 miejscu (skok z miejsca 40.) przy wycenie wynoszącej 70 mln PLN (rok temu 56 mln PLN). W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

www:                      www.RedDeer.Games

 

 O PMPG Polskie Media:

Spółka holdingowa notowana na głównym parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (GPW: PGM). Działa na rynku tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca serwisu wprost.pl, e-tygodnika „Wprost” i „Magazynu Wprost Premium” oraz spółka Orle Pióro, wydawca serwisu dorzeczy.pl i tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”.  Spółka aktywnie inwestuje również w nowe projekty o charakterze startupowym.

www:                      www.pmpg.pl

FB:                           https://www.facebook.com/PMPG.SA

LinkedIn:                https://www.linkedin.com/company/point-group/

Twitter:                  https://twitter.com/PMPG_PL