Sustain Tomorrow Conference vol.2: Wprost & TAILORS Group razem na rzecz zrównoważonej przyszłości

Sustain Tomorrow Conference vol.2: Wprost & TAILORS Group razem na rzecz zrównoważonej przyszłości

 

Sustain Tomorrow Conference vol.2 – prestiżowe wydarzenie poświęcone kluczowym zagadnieniom zrównoważonego rozwoju, organizowane przez Wprost i TAILORS Group, zbliża się wielkimi krokami. Konferencja łączy ekspertów, praktyków i liderów biznesu w celu wspólnego eksplorowania strategii ESG (Environmental, Social and Governance) i tworzenia zrównoważonej przyszłości. Event odbędzie się dnia 19 marca 2024 roku w Warszawie.

Wydarzenie jest kontynuacją dyskusji rozpoczętej podczas pierwszej edycji konferencji, która odbyła się 29 stycznia 2024 roku. Obecnie event zapowiada się jeszcze bardziej inspirująco, przynosząc nowe spojrzenie na strategie finansowania zielonej transformacji, budowanie kompetencji związanych z kalkulacją śladu węglowego, zarządzanie procesami dekarbonizacji czy regulacje dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Event będzie wspierany przez renomowane instytucje, a swoim doświadczeniem podzielą się eksperci i praktycy reprezentujący zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy, które skutecznie implementują strategie ESG w swoich organizacjach.

 

Strona konferencji

 

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, ekspertów z dziedziny zrównoważonego rozwoju oraz przedstawicieli mediów. Zapewniamy inspirującą wymianę myśli, możliwość nawiązania cennych kontaktów podczas sesji networkingowych oraz zdobycie wiedzy, która przyczyni się do rozwoju naszych organizacji w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

 

Kup bilet

 

Konferencja vol 2