Już wkrótce redakcja WPROST nagrodzi kobiety, które zmieniają świat na lepszy

Już wkrótce redakcja WPROST nagrodzi kobiety, które zmieniają świat na lepszy

 

27 maja w warszawskim hotelu Renaissance odbędzie się gala SheO Awards 2024. To wydarzenie dedykowane kobietom, które codziennie udowadniają, że płeć nie jest barierą w osiąganiu najwyższych szczytów w biznesie, kulturze i polityce.

Przez dekady kobiety musiały walczyć o uznanie swoich kompetencji, aby ich sukcesy były oceniane na równi z mężczyznami. Dziś, w wielu dziedzinach życia społecznego i zawodowego, kobiety udowadniają, że mogą sprostać każdemu wyzwaniu, łącząc w sobie wiele ról. ShEO Awards to gala, która celebruje te niesamowite osiągnięcia.

Nazwa SheO to inspirujące połączenie dwóch słów: CEO (Chief Executive Officer) oraz She (ona), co doskonale oddaje ideę wydarzenia – jest to gala o kobietach i dla kobiet, które pełnią rolę liderów, przełamują stereotypy i wnoszą bezcenny wkład w rozwój różnych sektorów.

Podczas gali redakcja „Wprost” uhonoruje kobiety, które wyróżniają się odwagą, determinacją i nieustannym dążeniem do rozwoju, jednocześnie wspierając innych. To wieczór, który zainspiruje wszystkie obecne kobiety do dalszego działania i osiągania własnych celów.

Dowiedz się, kto w tym roku odbierze prestiżową nagrodę ShEO Awards. Relacja z wydarzenia dostępna będzie na www.sheoawards.wprost.pl/ i www.facebook.com/tygodnikwprost . Razem celebrujmy sukcesy kobiet, które zmieniają świat na lepszy!

Zobacz relację z zeszłorocznej gali ShEO Awards, podczas której nagrodzone zostały m.in.  Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska, Helena Englert, Omenaa Mensah czy Olena Zelenska.

 

PMPG Polskie Media:

Spółka holdingowa notowana na głównym parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (GPW: PGM). Działa na rynku tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca serwisu wprost.pl, e-tygodnika „Wprost” i „Magazynu Wprost Premium” oraz spółka Orle Pióro, wydawca serwisu dorzeczy.pl i tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”.  Spółka aktywnie inwestuje również w nowe projekty o charakterze startupowym.

www:                          www.pmpg.pl 

FB:                               https://www.facebook.com/PMPG.SA 

LinkedIn:                    https://www.linkedin.com/company/point-group/ 

Twitter:                      https://twitter.com/PMPG_PL 

Notowania GPW:     https://pl.investing.com/equities/point-group